Авиабилеты в Грецию

Все имеющиеся варианты чартерных авиаперелётов из Украины Вы сможете найти в нашем поисковике либо в этих разделах по странам - под запрос.

Отличие лишь в том, что через поисковик билетов, Вы сможете моментально забронировать и оплатить их картой, а по билетам этого раздела нам необходимо получить дополнительное подтверждение цены и наличия мест.

Запрос на авиабилеты Вы можете сделать через форму для запросов под билетами, либо отправив письмо к нам на e-mail: [email protected]. В письме просьба указывать даты перелёта и направление.

З листопада 2023 року автобусні квитки доступні для бронювання безпосередньо на нашому сайті.

Данні у таблицях не оновлюються.

Для пошуку та оформлення переходьте за посиланням https://chartertickets.com.ua

 

У зв'язку з відсутністю авіасполучення з Україною ми запустили продаж квитків на автобусні рейси. Віїзд до Греції та назад доступні з Києва, Житомира, Вінниці, Хмельницького, Кам'янця-Подільского та Чернівців.

Детальний розклад і ціни Ви можете подивитися по вкладкам зверху обравши "Греція - Україна" або "Україна - Греція" в залежності від необхідного Вам напрямку. 

Для бронювання та уточнення деталей просимо надсилати запити на пошту: [email protected], за номером телефону: +380680646924 в Viber/WhatsApp або в Telegram: https://t.me/charterticketsnet

Обрати місця 2-6 ряду (без можливості вибору конкретного місця у цих рядах) можливо за додаткову плату 600 грн., з 7 ряду та далі - 400 грн.

Сплатити квитки за кордоном можна банківською карткою, в Україні - на розрахунковий рахунок або картку. 

Отправить запрос