Авиабилеты в Болгарию

Все имеющиеся варианты чартерных авиаперелётов из Украины Вы сможете найти в нашем поисковике либо в этих разделах по странам - под запрос.

Отличие лишь в том, что через поисковик билетов, Вы сможете моментально забронировать и оплатить их картой, а по билетам этого раздела нам необходимо получить дополнительное подтверждение цены и наличия мест.

Запрос на авиабилеты Вы можете сделать через форму для запросов под билетами, либо отправив письмо к нам на e-mail: [email protected]. В письме просьба указывать даты перелёта и направление.

З листопада 2023 року автобусні квитки доступні для бронювання безпосередньо на нашому сайті.

Данні у таблицях не оновлюються.

Для пошуку та оформлення переходьте за посиланням https://chartertickets.com.ua

 

У зв'язку з відсутністю авіасполучення з Україною ми запустили продаж квитків на автобусний VIP чартер Київ - Несебир - Київ. Виїзд до Болгарії та назад доступні з Києва, Житомира, Вінниці, Чернівців.

Детальний розклад і ціни Ви можете подивитися по вкладкам зверху обравши "Болгарія - Україна" або "Україна - Болгарія" в залежності від необхідного Вам напрямку. 

Переваги VIP-автобусу: 

 1. Бекоштовний Wi-Fi по всьому маршруту. Дуже важливо бути на звязку з рідними у дорозі, тому в автобусі є безкоштовний WI-FI по всьому маршруту.
 2. Індивідуальні розетки. Кожне місце обладнане розеткою, тому можна не економити заряд вашого девайсу та сміливо ним користуватись.
 3. Збельшена відстань між кріслами. Зручність в дорозі - це основний пріоритет для наших клієнтів.
 4. Телевізори в салоні. Поки ви їдете на Ваш довгоомріяний відпочинок, не нудьгуйте! У VIP-автобусі пропонується перегляд кінострічок в дорозі.
 5. Ротоба вбиральні 24/7. Як ніколи важливо, щоб вбиральня була відкрита протягом всього шляху, тому в VIP-автобусах вона працює 24/7.
 6. Можливість вибору крісла. Щоб під час подорожі Ви були один біля одного - можете заздалегідь обрати місця в автобусі.
  • Бронювання місця з 2 по 6 ряд 600 грн.
  • Бронювання місця в 7-му ряду і далі 400 грн.

Також можна замовити додаткове місце багажу. Вартість послуги 1200 грн.

У вартість квитка входить:

 • ручна поклажа

 • багаж (до 23 кг)

 • Wi-Fi

 • розетка 220 V

 • вода (2 бут.), чай/кава

 Для бронювання та уточнення деталей просимо надсилати запити на пошту: [email protected], за номером телефону: +380680646924 в Viber/WhatsApp або в Telegram: https://t.me/charterticketsnet

Сплатити квитки за кордоном можна банківською карткою, в Україні - на розрахунковий рахунок або картку. 

Отправить запрос