Авиабилеты в Польшу

Все имеющиеся варианты чартерных авиаперелётов из Украины Вы сможете найти в нашем поисковике либо в этих разделах по странам - под запрос.

Отличие лишь в том, что через поисковик билетов, Вы сможете моментально забронировать и оплатить их картой, а по билетам этого раздела нам необходимо получить дополнительное подтверждение цены и наличия мест.

Запрос на авиабилеты Вы можете сделать через форму для запросов под билетами, либо отправив письмо к нам на e-mail: [email protected]. В письме просьба указывать даты перелёта и направление.


Залізничні квитки до Польщі та Європи. 

У зв’язку з великим попитом та неможливістю купити квитки на прямий потяг з України до Варшави пропонуємо замовити в нашій компанії квитки на потяг до Варшави з пересадкою у Хелмі. Виїзд з Києва щоденно.

Розклад: 

Київ - Хелм 23:52 - 12:35. 

Хелм - Варшава 13:02 - 16:36. 

Цей варіант вважаємо найбільш зручним оскільки з Києва Ви виїжджаєте купейним вагоном та знаходитись у дорозі вночі, можете спати. По приїзду в Хелм Вам не потрібно довго шукати Ваш потяг, оскільки він знаходиться на тому ж пероні. Загальний час в дорозі - мінімальний та немає черг на кордоні. 

Для бронювання квитків напишіть, будь ласка, нам на пошту [email protected] або у Viber/WhatsApp/Telegram: +380680646924

Також будемо раді допомогти й з покупкою залізничних квитків до інших міст Польщі та по Європі, надсилайте запит й ми залюбки Вам допоможемо! 

Отправить запрос