Обмін, заміна, повернення
Наша компанія здійснює продаж квитків на чартерні авіарейси, викуплені блоки місць на регулярних авіарейсах, а також на рейси лоу-кост авіакомпаній. За загальними правилами ці квитки не підлягають поверненню. Зміна у написанні прізвища, імені пасажирів, а також дати народження та інших зазначених даних, за загальним правилом, не допускається. Така можливість може або бути відсутньою повністю, або надаватися за додаткову плату.
Наша компанія здійснює продаж квитків на чартерні авіарейси, викуплені блоки місць на регулярних авіарейсах, а також на рейси лоу-кост авіакомпаній.
Детальніше
Віза, штрафи, депортація
Ви несете відповідальність за всі внесені Вами дані і підтверджуєте наявність у Вас в'їзних віз та інших документів. Ви підтверджуєте, що ознайомлені з візовим і прикордонним режимом країни подорожі. При порушенні митних / прикордонних правил і / або депортації, Ви погоджуєтесь відшкодувати всі штрафи і витрати, пов'язані з депортацією. У разі внесення помилкових даних / відсутності необхідних дозвільних документів для подорожі, Вам може бути відмовлено у посадці на борт повітряного судна.
Ви несете відповідальність за всі внесені Вами дані і підтверджуєте наявність у Вас в'їзних віз та інших документів. Ви підтверджуєте, що ознайомлені з візовим і прикордонним режимом країни подорожі.
Детальніше
Відповідальність
Відповідальність за достовірність наданої інформації покладається на покупця. Компанія-перевізник, яка здійснює авіарейс, може вимагати надання документів, що дозволяють в'їзд / перебування у країнах, які відвідуються за маршрутом. Відмова від надання таких документів може спричинити скасування заброньованого авіаквитка.
Відповідальність за достовірність наданої інформації покладається на покупця. Компанія-перевізник, яка здійснює авіарейс, може вимагати надання документів, що дозволяють в'їзд / перебування у країнах, які відвідуються за маршрутом.
Детальніше
Маршрутна квитанція
За загальними правилами маршрутна квитанція на чартерних рейсах виписується за 2 дні до дати вильоту і надсилається на електронну адресу, вказану при бронюванні квитків. Якщо квиток заброньовано у авіаперевізника Ryanair, ми пройдемо за Вас онлайн-реєстрацію і відправимо посадковий талон за 20 годин до вильоту.
За загальними правилами маршрутна квитанція на чартерних рейсах виписується за 2 дні до дати вильоту і надсилається на електронну адресу, яка зазначена при бронюванні квитків.
Детальніше
В'їзд на Гоа і Таїланд
На рейсах з Гоа і Таїланду діють обмеження, згідно з якими, пасажири, які прилетіли чартерним рейсом, можуть повернутися тільки на чартерних рейсах тієї ж авіакомпанії або будь-яким регулярним рейсом. У посадці на чартерні рейси інших авіакомпаній їм може бути відмовлено. У разі якщо пасажири прилетіли регулярним рейсом, назад їм необхідно вилітати також регулярним рейсом.
На рейсах из Гоа и Таиланда действуют ограничения, согласно которым пассажиры, прилетевшие чартерным рейсом, могут вернуться только на чартерных рейсах той же авиакомпании.
Детальніше
В'їзд / виїзд до Єгипту
У зв'язку з обмеженнями, запровадженими законодавством Єгипту, на чартерні рейси з Єгипту допускаються пасажири, що перебували на території країни не більше 28 днів.
У зв'язку з обмеженнями, запровадженими законодавством Єгипту, на чартерні рейси з Єгипту допускаються пасажири, що перебували на території країни не більше 28 днів.
Детальніше
Зміни в розкладі
На чартерних рейсах можлива зміна авіакомпанії, аеропорту і часу вильоту / прильоту. Авіаперевізник і ми не несемо відповідальності за зміни. У разі скасування рейсу, повертається вартість оплачених квитків, при цьому вартість замовлених і оплачених послуг у третіх осіб (заброньовані готелі, трансфери та ін.) нами не компенсується. При комбінованому бронюванні регулярних і чартерних рейсів, квитки будуть виписані окремо на кожен з рейсів. У разі анулювання одного з таких рейсів, повернення коштів буде можливим лише за анульований квиток.
На чартерних рейсах можлива зміна авіакомпанії, аеропорту і часу вильоту / прильоту.
Детальніше
Оплата
При оплаті карткою на сайті, гроші з Вашого карткового рахунку не списуються до підтвердження бронювання від авіакомпанії. У деяких випадках можливе непідтвердження авіаквитків, в такому випадку гроші будуть повернуті Вам на картковий рахунок у термін до 30 днів. Ця процедура здійснюється платіжною системою, не залежить від нашої компанії і ми ніяк не можемо на неї вплинути.
При оплаті карткою на сайті, гроші з вашого карткового рахунку не списуються до підтвердження бронювання від авіакомпанії.
Детальніше
Вікові обмеження
Пасажири у віці до 16 років повинні супроводжуватися пасажиром від 18 років і старше. Пасажиру у віці до двох років місце не надається. Кожного пасажира у віці до двох років повинен супроводжувати дорослий пасажир.
Пасажири у віці до 16 років повинні супроводжуватися пасажиром від 18 років і старше.
Детальніше